Piano Song to studio wokalno-artystyczne działające na terenie Kalisza od lutego 2007 roku. Podstawą jego działań jest doskonalenie kunsztu wokalnego utalentowanych młodych ludzi oraz promowanie ich talentu przez udział w festiwalach, przeglądach i konkursach muzycznych. Piano Song to wykwalifikowana kadra instruktorów z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie kształcenia słuchu i emisji głosu. Profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć powoduje, że wielu wychowanków szkoły osiąga duże sukcesy wokalne.

Firma Piano Song w zasadzie od początku swojego istnienia podejmowała współpracę z dużymi ośrodkami artystycznymi w Polsce, a w roku 2009 podjęła działalność w zakresie organizacji dużych imprez kulturalno - rozrywkowych w Kaliszu. Firma zorganizowała m. in. musical "Metro" oraz spektakl "Hity Buffo", dzięki czemu udało się nawiązać kontakt ze znanymi osobistościami świata show biznesu i umożliwić szybsze wypromowanie uzdolnionych, młodych ludzi.

Studio wokalno - artystyczne PIANO SONG

Anna Kowalkiewicz - Oligny - muzyk, psycholog, manager. Absolwentka UAM Wychowania Muzycznego oraz SWPS Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego w Warszawie, Podyplomowego Zarzadzania Kulturą w strukturach Unii Europejskiej w PAN w Warszawie, Podyplomowego Zarzadzania Firmą Turystyczną w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie.
Właścicielka i założycielka Studia Wokalno-Artystycznego Piano Song w Kaliszu. Wypromowała wiele muzycznych talentów. Jej wychowankowie z powodzeniem biorą udział w koncertach, festiwalach czy popularnych muzycznych programach telewizyjnych w kraju i poza jego granicami. Ceniona za pasję do muzyki i energię, którą zaraża każdego ucznia. Daje szanse młodym ludziom z małych miejscowości na to, by sprawdzali się na dużych scenach. Oddana swej pracy, kompetentna i przyjaźnie nastawiona do ludzi zyskała sobie uznanie w branży muzycznej. Zorganizowała w Kaliszu m. in. musical ,,Metro" oraz spektakl ,,Hity Buffo". Pomysłodawczyni i organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Żydowskiej i Izraelskiej ,,SHALOM" w Kaliszu. W 2013 roku uzyskała tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Roku.

 

Anna Kowalkiewicz - Oligny

nr tel: +48 604 826 900;

Ewelina Łuszczek

nr tel: +48 669 471 374

e-mail: aniaoligny@wp.pl; piano-song@wp.pl

Resto Cafe Piano Song 

nr tel: +48 699 790 224