Piotr Porada – absolwent Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Laureat programu „Szansa na sukces” z zespołem Golec Orkiestra. Występował w takich programach telewizyjnych jak Must Be The Music czy Mam talent

Do jego największych osiągnięć można zaliczyć: I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu we Włoszech „Orpheo in Italy” (2010r.), I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Bułgarii „WE XXI CENTURY” (2011r.), I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Bułgarii  „WE XXI CENTURY” (2014r.), GRAND PRIX Międzynarodowego Festiwalu w Hiszpanii „Orpheo in Spain” (2015r.).

Wokalista supportowała takie gwiazdy polskiej estrady jak: Kayah, Maryla Rodowicz, Pectus, Budka Suflera, Perfect, Ania Wyszkoni, Stachurski, Justyna Steczkowska. W 2016r. Ukazał się autorski utwór Piotra "You Don't Love Me", do którego sam napisał tekst i muzykę. 25 listopada 2016r. podczas koncertu z Filharmonią Kaliską odbyła się oficjalna premiera kolejnego utworu zatytułowanego "Nasza Miłość", utwór został wykonany w duecie z Eweliną Łuszczek. Na fortepianie towarzyszył im wybitny pianista Konrad Mastyło - autor aranżacji. Na początku 2017 r. pojawi się oficjalna wersja studyjna tego utworu. Jest w trakcie tworzenia utworów na pierwszy, solowy album.