PIANO SONG YOUNG to grupa młodych wokalistów, utworzona z uczniów studia wokalno – artystycznego Piano Song.

W skład zespołu wchodzą: Julita Balcerzyk, Justyna Garczarek, Angelika Jasińska, Bartosz Dreczko, Adrianna Pietura, Weronika Niemiec, Anna Czarnecka . Wokaliści są laureatami wielu prestiżowych festiwali zarówno w Polsce jak i za granicą. Wykonują różnorodny repertuar od piosenki polskiej, włoskiej, hiszpańskiej, angielskiej, francuskiej po pieśni i piosenki żydowskie.

Osiągnięcia indywidualne:

Julita Balcerzyk – studentka Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Musical, laureatka III miejsca na Festiwalu „San Remo” w Czaplinku, laureatka I miejsca na Festiwalu Piosenki Europejskiej w Chodzieży, I i II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu „My XXI wiek” w Bułgarii. Laureatka Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu OFPA w Międzychodzie.

Justyna Garczarek – uczennica Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Laureatka 2 miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "My XXI wiek" w Bułgarii, wyróżniona w Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza, laureatka I i II miejsca Ogólnopolskiego Festiwalu „Wesoła Pięciolinia” w Ostrowie Wielkopolskim. Uczestniczka programu telewizyjnego "Idol".

 

Angelika Jasińska – laureatka III miejsca XI Międzygminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej Opatówek 2011, laureatka I miejsca Konkursu Piosenki Obcojęzycznej Kalisz 2015. Laureatka III miejsca Międzynarodowego Festiwalu "We XXI Centrury" w Bułgarii. 

 

Bartosz Dreczko – laureat nagrody Grand Prix oraz I miejsca Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza, laureat I miejsca Ogólnopolskiego Festiwalu „Wesoła Pięciolinia” w Ostrowie Wielkopolskim, laureat I miejsca Międzynarodowego Festiwalu „My XXI wiek” w Bułgarii

 

 

Adrianna Pietura - laureatka III miejsca Międzynarodowego Festiwalu Magia Italiana w Riminii.

Weronika Niemiec - 

 

 

 

Anna Czarnecka - wokalistka studia wokalno - artystycznego Piano Song

Osiągnięcia grupowe:

Międzynarodowego Festiwalu „My XXI Wiek” w Bułgarii,

Międzynarodowego Festiwali Piosenki Włoskiej „La Scarpa Italiana”

Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesoła Pięciolinia”