Ewelina Łuszczek – wokalistka, posiadaczka wielooktawowego, pięknego głosu. Magister wychowania fizycznego. Uczestniczka programu „The Voice of Poland” w drużynie Edyty Górniak.

Edyta Górniak  zaprosiła ją do zaśpiewania w koncercie jubileuszowym trasy koncertowej „Love 2 Love”. Górniak po występie w programie powiedziała „To moja trzecia edycja. Kilka razy się tutaj zakochałam, byłam totalnie wzruszona. Ale dzisiaj poczułam coś dziwnego. Wiesz co ? Usłyszałam siebie”. Tymi słowami Ewelina została zaproszona do drużyny Edyty Górniak. Kiedy w następnym etapie musiała opuścić program, po przegranej bitwie od swojej mentorki usłyszała słowa „Ja wierzę w anioły. Tak mi się objawiłaś jako anioł. Choć nie przechodzisz do dalszego etapu to zapraszam cię, żebyś zaśpiewała ze mną na jednym z moich koncertów jubileuszowych. Postaram się tak cię ugościć, żebyś zapomniała, że nie przeszłaś dalej”. 29 listopada 2015 roku Ewelina nagrała koncert w Łodzi z Edytą Górniak. Zaśpiewały razem utwór „Nie zapomnij”.

Brała udział w prestiżowym festiwalu „Gama” w Kołobrzegu. Jest laureatką II miejsca na Międzynarodowym Festiwalu „My XXI wiek” w Bułgarii, laureatką I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Włoskiej „La Scarpa Italiana” w Wyrzysku, laureatką I miejsca Ogólnopolskiego Festiwalu „Piramida” w Budzyniu.  Wokalistka supportowała takie gwiazdy polskiej estrady jak: Kayah, Maryla Rodowicz, Pectus, Budka Suflera, Perfect, Ania Wyszkoni, Stachurski, Justyna Steczkowska. Koncertowała z Filharmonią Kaliską. Obecnie jest w trakcie kompletowania utworów na swoją debiutancką płytę.