Anastazja Simińska - studentka specjalności musical w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zdobywczyni m. in. 3 miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Piosenek Anny German w Moskwie, 2 miejsca na 50. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, półfinalistka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od lat występuje na najlepszych scenach teatrów muzycznych w Polsce. Artystka Teatru Muzycznego w Gliwinach, Teatru Muzycznego „Roma”, Teatru Muzycznego „Capitol”, Teatru Miejskiego w Lesznie.

 

Monika Szczot – półfinalistka The Voice of Poland, laureatka programu „Szansa na sukces” z Andrzejem Rybińskim. Ukończyła Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Brała udział w festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, w symfonicznym koncercie muzyki filmowej z Filharmonią Kaliską a także w jubileuszowym koncercie TVP2 ,,40 lat minęło", gdzie śpiewała u boku największych gwiazd polskiej estrady. Laureatka Międzynarodowych Festiwali „Orfeo in Italia” oraz „My XXI wiek” w Bułgarii.

Marzena Ugorna – półfinalistka The Voice of Poland, laureatka programy „Szansa na sukces” z zespołem Budka Suflera. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Pomysłodawca, dyrektor artystyczny i producent projektu: BLUES SYMFONICZNIE, z którym koncertuje po filharmoniach w całym kraju.

Sylwia Gąsiorowska - Absolwentka Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki muzycznej UAM w Poznaniu, wydział w Kaliszu. Laureatka programu "Szansa na sukces" z piosenkami Piotra Szczepanika a także zespołu Varius Manx. Laureatka I miejsca Międzynarodowego Festiwalu "Orfeusz" we Włoszech. Zdobywczyni I miejsca Festiwalu "My XXI Wiek" w Bułgarii. Laureatka stypendium przyznawanego przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury. Prywatnie technik farmacji. 

Małgorzata Puchalska - laureatka Ogólopolskiego Festiwalu Pieśni i Piosenki Żydowskiej SHALOM oraz Ogólnopolskiego Festiwalu "Piramida" w Budzyniu. Ukończyła I stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec. Preferuje piosenkę aktorską. Prywatnie dziennikarka radiowa.

Olaf Bressa – finalista programu „Mam talent”. Uczestnik polskich preselekcji do Konkursu Eurowizji.

Sara Żywiołowska – laureatka festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.

Gracja Maciaszek – laureatka programu „Szansa na sukces” z zespołem Myslovitz.