W Mierzynie, obok Międzychodu – dworku położonym w samym sercu Puszczy Nadnoteckiej od 12 do 18 lutego 2018 roku odbyły się zimowe warsztaty wokalno-aktorskie dla dzieci i młodzieży sezonowo organizowane przez wokalno-artystyczne studio Piano Song.

W warsztatach łącznie wzięły udział 24 osoby w wieku 8-28 lat. Każdy dzień obfitował w dużą dawkę energii i zabawy, ale nie brakowało również profesjonalnych zajęć wokalnych, aktorskich i tanecznych, które prowadzili doświadczeni instruktorzy: Anna Kowalkiewicz-Oligny, Ewelina Łuszczek, Piotr Porada i Robert Ograbek. 

W ramach warsztatów odbyły się:

Efekty pracy uczestnicy warsztatów zaprezentowali 15 lutego podczas koncertu w Domu Pomocy Społecznej w Łężeczkach, gdzie zostali bardzo gorąco przyjęci sprawiając ogromną radość publiczności oraz 2 marca podczas koncertu Studia Piano Song z okazji Dnia Kobiet w kaliskim Centrum Kultury i Sztuki.

Dziękujemy za cudowne 7 dni z niezwykle utalentowaną młodzieżą i już dziś zapraszamy Was na letnie warsztaty, które odbędą się w lipcu 2018r.

Do zobaczenia ! :)